Online Travian Foruma Hoş Geldiniz !
Bizlere 05437860961 numaralı telefondan 7/24 ulaşabilirsiniz !
Yeni Başlık  Cevap Yaz
Günün Olayı ( 9 Temmuz 2019 Salı )           (gösterim sayısı: 219)
Yazan Konu içeriği
boşluk
[Multihunter]
Site Kurucusu
Kullanıcı Resmi
Durum: Forumda Değil

E-Posta Gönder
Web Adresi
Özel ileti Gönder
Konu Yazan: Multihunter
Konu Tarihi: 09.07.2019- 23:35

Bugün bir oyuncu akşam saatlerinde hesabını banlatmak istediğini multihunter'a mesaj olarak yazmış. Mesajı okuduktan sonra en kısa sürede hesabın banlanacağını kendisine yazıp ardından hesabı banladım. Bu bizim her zaman yaptığımız bir durum. Hesabını banlatmak isteyen her oyuncu bize mesaj atarak hesabını sorgusuz sualsiz banlatabilir. Bu olağan bir durumdur ve yaklaşık 1 yıldır bunu bu şekilde uygulamaktayız. Hesap banlandıktan sonra bazı oyuncular hesabın neden banlandığını sordular durumu açıkladıktan sonra bana "neden sorgusuz banlıyorsun? biz operasyon yapıyorduk hesabı açın yada askerlerimizi iade edin" vb gibi cümleler sarf ettiler. Tabi bu mesajlara da gerektiği gibi açıklamarda bulunup bu işlemlerin yapılamayacağını hesabın köylerinin natara verileceğini belirttim. Fakat bu nedenle oyunculardan bazı tepki mesajları geldi ama şöyle bir ilginç durum var bugün savundukları hesabın sorgusuz banlanmaması olayını kendileri   daha önceden defalarca kez yapmışlar. Ve ben hesaplarını kendi istedikleri için banlatınca bana Dinçer neden sebebini sormadan banlıyorsun dememişler ! Ama bugün bana böyle bir şeyler dediler ve taraf tuttuğumu iddaa ettiler. Şöyle enteresan bir durumu da belirtmek isterim geçenlerde bir serverda bu kişiler bazı hesaplarını banlattırdılar ardından rakipleri aynı bugün olduğu gibi bana bu hesapları açmalısın yaptığın adaletsizlik gibisinden mesaj attılar ve ben o atılan onca mesaja rağmen hesaplarını açmadım. Ve o gün benim rakipleri için yapmadığım şeyi bugün benden kendileri istiyorlar ve ben haksız oluyorum nedense. Dünya'da çoğunluk ne isterse o olur bu genel olarak doğrudur fakat benim sitemde işler bu şekilde yürümemektedir. Herkese aynı şekilde davranılmaktadır belki de bu sebepten sevenimiz az bu sebepten her gün birileri ile tartışıyoruzdur bilemiyorum. Bu anlatılanların hepsinin kanıtı mevcuttur bazı arkadaşlarımız yalan diyebilirler fakat birlik başkanları isterlerse kayıtları birer birer gösterebilirim. Konuşmaları buraya koyup oyuncuları afişe etmek istemedim. Bugün bana edilen hakaretlerin karşılığında sadece bir özür yeterli olacaktır başka bir şeye gerek yoktur.

Dinçer Tuncay
Online Travian

https://www.onlinetravian.com/
Soru görüş öneri için 05437860961 numaralı telefondan ulaşınız
Bu ileti en son Multihunter tarafından 09.07.2019- 23:52 tarihinde, toplamda 4 kez değiştirilmiştir.
Yeni Başlık  Cevap Yaz
 Bu konuyu 1 kişi görüntülüyor:  1 Misafir, 0 Üye
 Bu konuyu görüntüleyen üye yok.