Online Travian Foruma Hoş Geldiniz !
Bizlere 05437860961 numaralı telefondan 7/24 ulaşabilirsiniz !
Yeni Başlık  Cevap Yaz
Genel Bilgilendirme           (gösterim sayısı: 470)
Yazan Konu içeriği
boşluk
[Multihunter]
Site Kurucusu
Kullanıcı Resmi
Kayıt: 15.02.2019
İleti: 24
Konum: İzmir
Durum: Forumda Değil

E-Posta Gönder
Web Adresi
Özel ileti Gönder
Konu Yazan: Multihunter
Konu Tarihi: 03.12.2019- 01:43


Herkese iyi oyunlar, tanımayanlar için kendimi tanıtayım ismim Dinçer. Sitenin tek yetkilisi ve sorumlusu benim. Bildiğiniz üzere bu aralar sıkça gündemle olan   konu benim tarafımdan bazı oyuncuların desteklendiği ve bu sebeple oyuncu kayırıldığı konusu. Öncelikle burada oynayan hiçkimse benim ne akrabam nede arkadaşımdır. Buradaki oyuncuların hiçbiri ile reelden arkadaş değilim. Bazı oyuncuların kendisini benim arkadaşım, kankam veya akrabam olduğunu iddaa ederek bazı oyunculara karşı üstünlük kurma çabası içerisinde olduğunu görüyorum. Telefon numaram üzerinden sorularınıza en hızlı şekilde geri dönüş yapmaya çalışıyorum bazılarınızla sohbet ediyoruz ama bu olayların hiçbiri beni samimi arkadaşınız veya kankanız yapmaz. Bu olaylar oyuncuların siteye olan güvenleri sarsmış ve bugünlerde büyük bir sorun haline gelmiştir. Bu nedenle bundan sonra bu tarz yalan bilgilere göz yumulmayacak ve bu şekilde site adını lekeleyen her türlü asılsız iddaa ve kanıtsız yargılarda bulunan oyunculara ban cezası uygulanacaktır. Şüphe duyduğunuz bir hesap var ise gerekçesi ile önce bana bildirilmesi gerekmektedir. Eğerki gerekçelerinize karşı bir cevap sunamıyorsam ve dediklerinizin ispatını da yapabiliyorsanız siteyi bu kişi kim olursa onun üstüne devredeceğim. Eğer verilen cevaplar sizi tatmin etmiyor ve hala şüphe duyuyorsanız server sonunda şüphelendiğiniz hesapların üzerinden detaylı hesap kontrolünü de beraber yapabiliriz. ( Server ortasında stratejik olarak önemli bilgilerin rakiplerinize geçmemesi açısından bu işlemleri server sonu yapmaktayız. Şeffaflık konusunda başka önerileriniz varsa dinleyebilirim. )
Bugünkü fil konusuna da gelecek olursak bildiğiniz üzere her serverda bir tane vahaya bolca hayvan ekleyip biriktirdiğiniz kafesleri orada kolayca harcama imkanız sunuyoruz. Normal vahalarımızda fil bulunmuyor bu doğrudur fakat o vahada görünmemesine rağmen fil mevcutmuş ve oraya hayvan yakalamak için kafes gönderen her oyuncu o fillerden yakalamış bu bilgiyi bugünkü şikayetler doğrultusunda incelerken farkettim bilgim dışında idi. Bu bilgiyi bilen ile bilmeyen arasında bir fark mevcut olmadığını şu şekilde kanıtlayabiliriz. Mesela 2 oyuncunun 10ar kafesi olsun birisi o bol hayvanlı vahadan hayvan kafeslesin diğeri ise genelde vahalarda olan yılan+ayı+timsah üçlüsünden yakalamış olsun. 10 kafes ile 100 hayvan kafeslendiğine göre fil olan vahadan kafeslenen hayvanların toplamının savaş gücü 18200 olur diğer vahadakinden kafeslenenlerin ise 25080. Yani kendi aramanızla yaptığınız hayvan yakalamanın savunma değeri daha yüksek çıkıyor. Yani tutup ordan fil alıcam diye kafesleme yapılır ise daha düşük bir savunma gücü oluşturuluyor. Serverda durumun en başından beri böyle olduğunun kanıtı ise şu şekildedir. O bol hayvanlı vahadan fil yakalayan hesapların adları :
Zero
Murki
dikkatakrep
Kirdar60
kartalan03
Burkut
zeyno
AMV-Kirin
kaymakamby
Bugün bu konudan dolayı taraf tuttuğumu iddaa edip birilerine fil eklediğimi söyleyen oyuncuların birlik arkadaşları yukarıdakilerden birisinde var ise fil yakaladığına dair raporu bu oyunculardan istesinler eğer bu oyuncular bulamazlar ise ben bu konuda o oyuncuya yardımcı olacağım. Bir çoğunun köyünde filler zaten durmaktadır. Temsilcilikle de kontrol edebilirsiniz böyle olduğunu.
Tüm bunlar dışında bilmenizi istediğim konu altın dışında herhangi bir şeyin satışının olmadığıdır. Her gün birileri bir şeyler satmamı istiyor herkese hayır cevabını veriyorum eğerki böyle bir şey var ise (yani para karşılığı bir şeyler satıyor isem)   ellerindeki kanıtları gösterdiklerinde bende sözümde durup siteyi o kişiye tümüyle devredeceğim.
Şikayet konusunda ise küfür dışındaki profil yazılarını ve argo içeren mesajlarınızı ben değil traviandaki multihunter'lar incelemektedir. Bütün şikayetlerinizin bir fiş numarası vardır. İkna olmayanlara şikayetlerinin fiş numarasını iletebilirim ve sonuçlarını traviandan sorgulatabilirler. Kararları onlar veriyor ve ben sadece uyguluyorum bu nedenle şikayetlerinizde herhangi bir taraf tutulma işlemi gerçekleşmiyor.
Son olarak ve en popüler olan konu benim finaldeki ekibimin burada oynadıkları ve benim bunlara destek verdiğimin söyleniyor olmasıdır. Öncelikle benim finalde oynamamın 2 nedeni var birincisi ülkemizi orada en güzel şekilde temsil etmek ikincisi ise reeldeki arkadaşlarımı buraya bu tarz problemler yaşamamak için getirememek. Sonuçta bu işi ben 2 yıldır yapıyorum arkadaşlarımın ve benim kendi serverlarımda oynuyor olmam kimse tarafından hoş karşılanmayacaktır. Bu nedenlerle mecburen orada oynamaktayız ve hiçbir reelden arkadaşımı veya akrabamı buraya getirip sizlerin karşısına şuana kadar çıkarmadım ve bundan sonra da çıkarmayacağım. Bu nedenle benim arkadaşım veya akrabam olduğunu söyleyen var ise yalan söylemiştir. Bu kişileri bana iletmenizi sizlerden rica ediyorum. Travian finallerdeki birliğimizin adı TURKS'dür. Oradan yildivim adlı oyuncu reelden arkadaşımdır detayları kendisi ile iletişime geçip öğrenebilirsiniz. Lafı çok uzattım bunun için okuyan herkesten özür diliyorum ama bir süredir herkese teker teker açıklama yapmaktan yoruldum ve genel bir açıklamanın iyi olacağını düşündüm. Başınızı ağrıttıysam affola, hayırlı geceler.
Online Travian


https://www.onlinetravian.com/
Soru görüş öneri için 05437860961 numaralı telefondan ulaşınız
Bu ileti en son Multihunter tarafından 03.12.2019- 01:44 tarihinde, toplamda 1 kez değiştirilmiştir.
Yeni Başlık  Cevap Yaz
 Bu konuyu 1 kişi görüntülüyor:  1 Misafir, 0 Üye
 Bu konuyu görüntüleyen üye yok.