Online Travian Foruma Hoş Geldiniz !
Bizlere 05437860961 numaralı telefondan 7/24 ulaşabilirsiniz !
Yeni Başlık  Cevap Yaz
Günün Olayı ( 6 Ağustos 2019 Salı)           (gösterim sayısı: 422)
Yazan Konu içeriği
boşluk
[Multihunter]
Site Kurucusu
Kullanıcı Resmi
Durum: Forumda Değil

E-Posta Gönder
Web Adresi
Özel ileti Gönder
Konu Yazan: Multihunter
Konu Tarihi: 06.08.2019- 03:49

Herkese iyi oyunlar;
bugün bazı arkadaşlarımız bazı hesaplara bizim destek verdiğimizi düşünerek şikayette bulundular. Ellerindeki raporda bir oyuncunun köyünde fazlaca asker olduğu gözükmekteydi. Bu rapor aşağıdaki gibidir.

Resim Ekleme

Burdaki tüm askerleri bu oyuncuya aitmiş gibi düşünüp haklı olarak bana konu hakkında şikayette bulundular. fakat inceleme yaptığımda farklı hesaplardan gelen destek askerlerin olduğunu gözlemlemiş oldum ve oyunculara bu şekilde söyledim. Oyuncular bana her zamanki gibi inanmayıp suçlamalara devam ettiler. Haklarını aramaları çok doğal fakat sadece birlik başkanının benimle iletişime geçip açıklamayı dinleyip gerekirse oyuncunun hesabındaki askerlerin destek askeri olduğunu göstermemi beklemesini isterdim. Maalesefki bu olmadı herkes ayrı bi yerden onlarca mesaj atıp beni suçladılar. herkese mesaj atıp yetişmeye çalıştım elimden geldiğince bazılarına cevap veremedim bu nedenle buraya yazıyorum. Şuana kadar para karşılığı asker ve hammadde satmadım eğer sattığımı kanıtlayan varsa siteyi ona devretmeye hazırım. Para ödüllü serverları oyuncular daha istekli oynasın çekişme olsun daha fazla oyuncu olsun diye açıyoruz fakat oyuncularımızın para ödülü varsa admin bir şeyler karıştırıyordur diye düşündüklerini bilmiyorduk. Son 1 yılda 100bin TL den fazla para ödülü dağıttık bir çok kişi bizden ödül aldı. Bu para ödüllerini alan arkadaşların bizi bu konuda savunmaması çok üzücü oldu. Bu nedenle para ödüllü serverları bir süre açmayı düşünmüyoruz. Bugün yaşananlardan dolayı özür dileyerek sonerbaskan hesabının asker içeriğini buraya paylaşıyorum. Paylaşıyorumki sizlerin içi rahat olsun para ödülü koyuyoruz diye insanlığımızdan ödün vermediğimizi görün. Bizlere destek olan yanımızda olan oyuncularımıza teşekkür ediyoruz. (Troops in village yazan hesabın kendi askerleri diğerleri ise köylerden gelen destek askerlerini göstermektedir.) (hesabın içeriğinin çekiliş tarihi: 06.08.2019 saat 03:28'dir)

Resim EklemeResim EklemeResim Ekleme

https://www.onlinetravian.com/
Soru görüş öneri için 05437860961 numaralı telefondan ulaşınız
Bu ileti en son Multihunter tarafından 06.08.2019- 03:50 tarihinde, toplamda 1 kez değiştirilmiştir.
Cvp:
Yazan Cevap içeriği
boşluk
[Soner]
Kayıtlı Kullanıcı
Varsayılan Kullanıcı Resmi

E-Posta Gönder
Özel ileti Gönder
Cevap Yazan: Soner
Cevap Tarihi: 06.08.2019- 07:26

Bunu senden istedikleri zaman yapicaktin bizene senin attigin resimdeki phalanx tan adamda 1 tane phalanx askeri yok birliginde herkes 3 koylu kendisi 5 koylu o yenikoy16 veya 17 diler nedir? Fazla koyu olanlar zaten bizim birlikteki insanlar adamin birliginde 10 kisi hepsinin koy toplami 15 etmiyor hala daha cocuk kandirmaya calisiyorsun. Adamin birisi koruma suresinde yagma yapmadan 100 milyar mizrak basip ona defans aticak oda yetmiycek 98 milyarda kendi koyunde olucak ? Acaba bizlere olan mizragin Odun gideri 145 odunda bunlara 1 odunmu ? Hadi simdi kendi aranizda kendinizce oynayin oyunu travian elemelerinden kalkip getirdigin adamlarla yiyin bir birinizi.

Cvp:
Yazan Cevap içeriği
boşluk
[beylerbeyi]
Kayıtlı Kullanıcı

E-Posta Gönder
Özel ileti Gönder
Cevap Yazan: beylerbeyi
Cevap Tarihi: 07.08.2019- 02:56

Sayın multihunter
Sizin herhangi birine asker yazdığınızı düşünmüyorum
Ancak hile yapan kişileri engellemiyor yada hile yaptığını anlamıyorsunuz!!!

Arkadaşlar hızlı serverde 3 köye tek başınıza bakabilirsiniz. Ve sayın multihunter buna izin veriyor şöyle anlatıyorum ;
1- A hesabını açıyorsunuz.
2- IP değiştirip B hesabını açıyorsunuz. Bu hesaptan A 'yı tam yetkili temsilcilik veriyorsunuz
3- IP değiştirip C hesabını açıyorsunuz. Bu hesaptan A 'yı tam yetkili temsilcilik veriyorsunuz
Son olarak bir daha B ve C hesaplarına girmiyorsunuz. A'nın şifresi ile 3 hesaba girip bakabilirsiniz.Sayın multihunter kesinlikle engellemiyor

Yukarıdaki arkadaş da kesinlikle bu şekilde IP değiştirerek 30 40 hesap açmış. Bütün askeri tek köyde toplamıştır. Aynı IP'den girmediği için multihunter de hile olarak görmemiştir.

Cvp:
Yazan Cevap içeriği
boşluk
[Multihunter]
Site Kurucusu
Kullanıcı Resmi

E-Posta Gönder
Web Adresi
Özel ileti Gönder
Cevap Yazan: Multihunter
Cevap Tarihi: 07.08.2019- 16:36

Alıntı Çizelgesi: Soner yazmış
Bunu senden istedikleri zaman yapicaktin bizene senin attigin resimdeki phalanx tan adamda 1 tane phalanx askeri yok birliginde herkes 3 koylu kendisi 5 koylu o yenikoy16 veya 17 diler nedir? Fazla koyu olanlar zaten bizim birlikteki insanlar adamin birliginde 10 kisi hepsinin koy toplami 15 etmiyor hala daha cocuk kandirmaya calisiyorsun. Adamin birisi koruma suresinde yagma yapmadan 100 milyar mizrak basip ona defans aticak oda yetmiycek 98 milyarda kendi koyunde olucak ? Acaba bizlere olan mizragin Odun gideri 145 odunda bunlara 1 odunmu ? Hadi simdi kendi aranizda kendinizce oynayin oyunu travian elemelerinden kalkip getirdigin adamlarla yiyin bir birinizi.

Aynı anda onlarca kişi mesaj attığı için yetişemedim kusura bakmayın matematiksel olarak kanıtınız var ise buyrun yapın hesabınızı siteyi size devredeyim zaten ben birilerine destek verdi isem bu matematik kurallarına aykırı olacak ve hesap kitap hatalı çıkacaktır. Ayrıyeten kendi arkadaşlarınıza fazla güveniyorsunuzki böyle konuşuyorsunuz aranızdan bazıları o hesapları destekliyor ve sizi güzel kandırıyorlar belli. O dediğiniz köylerdeki destekler sizin birlik oyuncularına ait ben stratejik olarak bunların hepsini siz oyun oynarken söylemiyorum rakip içinize casus atmış olabiliyor bunlar tamemen oyun stratejisidir, bu bilgileri benim söylemem zaten etik olmaz.

Cvp:
Yazan Cevap içeriği
boşluk
[Multihunter]
Site Kurucusu
Kullanıcı Resmi

E-Posta Gönder
Web Adresi
Özel ileti Gönder
Cevap Tarihi: 07.08.2019- 16:42

Alıntı Çizelgesi: beylerbeyi yazmış
Sayın multihunter
Sizin herhangi birine asker yazdığınızı düşünmüyorum
Ancak hile yapan kişileri engellemiyor yada hile yaptığını anlamıyorsunuz!!!

Arkadaşlar hızlı serverde 3 köye tek başınıza bakabilirsiniz. Ve sayın multihunter buna izin veriyor şöyle anlatıyorum ;
1- A hesabını açıyorsunuz.
2- IP değiştirip B hesabını açıyorsunuz. Bu hesaptan A 'yı tam yetkili temsilcilik veriyorsunuz
3- IP değiştirip C hesabını açıyorsunuz. Bu hesaptan A 'yı tam yetkili temsilcilik veriyorsunuz
Son olarak bir daha B ve C hesaplarına girmiyorsunuz. A'nın şifresi ile 3 hesaba girip bakabilirsiniz.Sayın multihunter kesinlikle engellemiyor

Yukarıdaki arkadaş da kesinlikle bu şekilde IP değiştirerek 30 40 hesap açmış. Bütün askeri tek köyde toplamıştır. Aynı IP'den girmediği için multihunter de hile olarak görmemiştir.

Merhaba bu konuda üzülerek söylemem gerekiyor ki haklısınız, bunlar uzun incelemeler sonunda ortaya çıkıyor ve özel şikayet gelince inceliyoruz anca o şekilde belli oluyor, sistemimiz traviandaki kadar gelişmiş değil ve bazı eksikleri var daha yeni hangi cihazdan girildiğini tespit etmeye başladık eskiden o da yoktu. bu özelliklerin hepsi ayrı bir masraf oluyor bizde kendi bütçemizi aşmadan yavaş yavaş ilerleyebiliyoruz maalesefki

Cvp:4
Yazan Cevap içeriği
boşluk
[Soner]
Kayıtlı Kullanıcı

E-Posta Gönder
Özel ileti Gönder
Cevap Yazan: Soner
Cevap Tarihi: 07.08.2019- 23:03

Dincer bos yere kendini yorma ben sana soyliyeyim o hesaptaki gostermis oldugun phalanx lar Carpediem hesabina ait destek askerler. Kendinizi haklamaya calismayin bizim whatsap grubunda konustuklarimizi gordunuz herkes hesap kitletiyordu kitletmeden oncede adama yazik olmasin diye ellerinde destek askerlerini oraya attilar. Bende destek askeri olmadigi icin hesabimda kalan 449 altini oraya aktar sonra hesabimi kitle dedim sende yaptin. Gerci artik bunlarin bir onemi yok sana senin turnuva ve elemelerdeki arkadaslarinda kendi serverinda basarilar dilerim. Biz 30 kisilik ekip kendi yerimizi kurar orada oynariz ne hile olucak nede ana baci kufur edicek kisiler olucak. He kendi yerimizi kurdugumuzda merak etme senin buraya gelipte reklam yapmayiz, zaten hemen hemen buradaki herkeste benim numaram var onlar bana ulasip gelirler emin ol. Kolay gelsin sana. Senden ricam mesajima cevap vermeki bir daha senin sitene girmek zorunda kalmiyim forumda olsa girmek istemiyorum

Cvp:
Yazan Cevap içeriği
boşluk
[dadashoca]
Kayıtlı Kullanıcı

E-Posta Gönder
Özel ileti Gönder
Cevap Yazan: dadashoca
Cevap Tarihi: 08.08.2019- 00:52

Dinçer senin aranızda casus var dediğin askerler benim tarafımdan adama yollanan askerlerdi. Bunu bizim ekiptekilerde biliyor destek yolladığım adamın kendiside biliyor. Mesaj atarak onada yazdım az askerin varmış al bunlarıda kendi kendine admininle beraber oynarsın dedim.Hesabımdaki mesajlara bakarsan görürsün zaten. O da sağolsun pişkin pişkin kabul etti. Zaten sonerde altınlarını ona transfer etti onuda kabul etti. İyide etti nede olsa orada oynamayacağı için artık altında lazım değildi zaten. Beylerbeyide yukarda izah etmiş normalde rakibimiz olan bir oyuncudur ama söylediklerine katılıyorum. Önceki serverdada bu şekildeki durumlara müdahalelerin hep eksik kaldı.Ağır kaldın geç müdahale ettin dedik fazla umursamadık. Ama son durumda yaşananlara bakınca senin olaylara bakış açına ve iyi niyetine olan güvenimiz kalmadı. Hala kanıt istiyorsun. Matematiksel olarak mümkün olamayacak bir durumu bize normal durum gibi kabul ettirmeye çalışıyorsun. Bu ekipteki oyuncular bunu yutmaz. Artık bir önemide kalmadı zaten. Goods birliğindedkilerde hiçbirşeyin farkında olmadıkları için gariplerim oynamaya devam ediyorlar. Hiç demiyorlarki bu dost birliği o kadar adam serverı silindir gibi ezerken askerleri yerinde dururken niye bir anda hesaplarını banlattılar. Bilseler o wowu kuramayacaklarını zaten oynamazlar. Sen de artık yeni getirdiğin ekip arkadaşlarınla danışıklı oynarsın. Yaptın bir yanlış çıkamıyorsun işin içinden. İnatla inkar etmende seni daha kötü durumlara düşürüyor. Yanlışını kabul edebilmek bir erdemdir. Sağlıcakla kal.

Cvp:
Yazan Cevap içeriği
boşluk
[Multihunter]
Site Kurucusu
Kullanıcı Resmi

E-Posta Gönder
Web Adresi
Özel ileti Gönder
Cevap Tarihi: 14.08.2019- 05:33

Alıntı Çizelgesi: dadashoca yazmış
Dinçer senin aranızda casus var dediğin askerler benim tarafımdan adama yollanan askerlerdi. Bunu bizim ekiptekilerde biliyor destek yolladığım adamın kendiside biliyor. Mesaj atarak onada yazdım az askerin varmış al bunlarıda kendi kendine admininle beraber oynarsın dedim.Hesabımdaki mesajlara bakarsan görürsün zaten. O da sağolsun pişkin pişkin kabul etti. Zaten sonerde altınlarını ona transfer etti onuda kabul etti. İyide etti nede olsa orada oynamayacağı için artık altında lazım değildi zaten. Beylerbeyide yukarda izah etmiş normalde rakibimiz olan bir oyuncudur ama söylediklerine katılıyorum. Önceki serverdada bu şekildeki durumlara müdahalelerin hep eksik kaldı.Ağır kaldın geç müdahale ettin dedik fazla umursamadık. Ama son durumda yaşananlara bakınca senin olaylara bakış açına ve iyi niyetine olan güvenimiz kalmadı. Hala kanıt istiyorsun. Matematiksel olarak mümkün olamayacak bir durumu bize normal durum gibi kabul ettirmeye çalışıyorsun. Bu ekipteki oyuncular bunu yutmaz. Artık bir önemide kalmadı zaten. Goods birliğindedkilerde hiçbirşeyin farkında olmadıkları için gariplerim oynamaya devam ediyorlar. Hiç demiyorlarki bu dost birliği o kadar adam serverı silindir gibi ezerken askerleri yerinde dururken niye bir anda hesaplarını banlattılar. Bilseler o wowu kuramayacaklarını zaten oynamazlar. Sen de artık yeni getirdiğin ekip arkadaşlarınla danışıklı oynarsın. Yaptın bir yanlış çıkamıyorsun işin içinden. İnatla inkar etmende seni daha kötü durumlara düşürüyor. Yanlışını kabul edebilmek bir erdemdir. Sağlıcakla kal.

Hala anlatamadığım durum şu ki bana para teklif edilip bir şeyler isteniyor fakat bunların hiçbirisini yapmıyorum madem para için sizin dediğiniz gibi şeyleri yapıyorum neden o teklifleri kabul etmiyorum, birisi çıkıp göstersin bu kadar para verdim bu kadar asker yolladı veya başka bir şey yaptı diye? O destek konusuna gelecek olursak bu banlatmalar başladıktan sonra o aranızdaki kişiler askerlerini geri çekmiş yukarıda gözükmüyor, o size itafen söylediğim şey değildi onu Soner 15 16lı o köyler kimin kim destek göndermiş sorusunun cevabı idi. Bugüne kadar bana küfür eden oyunculardan bile yeri geldi   fazla verdiğim cezalardan dolayı özür diledim ama bu konuda bir yanlışımın olduğunu düşünmüyorum. Multi konusunda da zaten hesabı banlayınca verdiği zararı karşılıyorum fazlasıyla ama tek başıma ilgilendiğim için ağır kaldığım konusunda haklısınız ona bir şey diyemem.

Bu ileti en son Multihunter tarafından 14.08.2019- 05:35 tarihinde, toplamda 2 kez değiştirilmiştir.
Cvp:
Yazan Cevap içeriği
boşluk
[Multihunter]
Site Kurucusu
Kullanıcı Resmi

E-Posta Gönder
Web Adresi
Özel ileti Gönder
Cevap Tarihi: 14.08.2019- 05:37

Alıntı Çizelgesi: Soner yazmış

Dincer bos yere kendini yorma ben sana soyliyeyim o hesaptaki gostermis oldugun phalanx lar Carpediem hesabina ait destek askerler. Kendinizi haklamaya calismayin bizim whatsap grubunda konustuklarimizi gordunuz herkes hesap kitletiyordu kitletmeden oncede adama yazik olmasin diye ellerinde destek askerlerini oraya attilar. Bende destek askeri olmadigi icin hesabimda kalan 449 altini oraya aktar sonra hesabimi kitle dedim sende yaptin. Gerci artik bunlarin bir onemi yok sana senin turnuva ve elemelerdeki arkadaslarinda kendi serverinda basarilar dilerim. Biz 30 kisilik ekip kendi yerimizi kurar orada oynariz ne hile olucak nede ana baci kufur edicek kisiler olucak. He kendi yerimizi kurdugumuzda merak etme senin buraya gelipte reklam yapmayiz, zaten hemen hemen buradaki herkeste benim numaram var onlar bana ulasip gelirler emin ol. Kolay gelsin sana. Senden ricam mesajima cevap vermeki bir daha senin sitene girmek zorunda kalmiyim forumda olsa girmek istemiyorum

Aranızdan bazıları destekliyordu diyorum hocam yalan mı söylüyorum, oyuncuların ettiği küfürlere gereken işlemi yapıyorum zaten onların ettiği küfürler için de beni sorumlu tutmayın lütfen

Yeni Başlık  Cevap Yaz
 Bu konuyu 1 kişi görüntülüyor:  1 Misafir, 0 Üye
 Bu konuyu görüntüleyen üye yok.